KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213654
nr 1221 3654
Stig EH Rousk
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Gotland, signerad. Olja på duk, 113x70 cm
Stig EH Rousk, svensk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:38:46
2/12 14:23:57